Koji reket za pocetnike?

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod duvla » 19.08.2013, 15:31

primio info, hvala!
:good:
duvla
 
Postovi: 42
Pridružio se: 16.08.2013, 13:37
Lokacija: Beograd
Reket: Butterfly Hadraw SK
FH: Nittaku Fastarc G-1 2.0
BH: Butterfly Rozena 2.1

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod vvlada » 17.11.2013, 14:33

Pozdrav svima.
Molim vas za savet u vezi kupovine reketa.
U pitanju je moj sestrić koji ima 12 godina, dečko je samouk i do sad je koristio kineske rekete.
Posle pobeda na školskim takmičenjima(opštinskim i okružnim) počeo je nedavno da trenira u klubu.
Na forumu je pominjan već ovaj prodavac na Kupindu http://www.kupindo.com/pretraga.php?Pretraga=&CeleReci=1&Okrug=-1&Opstina=-1&Prodavac=palesztin&Grupa=260
pa me interesuje da li vredi kupiti neki od tih reketa ili neki od reketa iz Berze sa ovog foruma.
Hvala unapred.
vvlada
 
Postovi: 1
Pridružio se: 06.11.2013, 14:28

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod Milan » 17.11.2013, 15:03

vvlada je napisao:Pozdrav svima.
Molim vas za savet u vezi kupovine reketa.
U pitanju je moj sestrić koji ima 12 godina, dečko je samouk i do sad je koristio kineske rekete.
Posle pobeda na školskim takmičenjima(opštinskim i okružnim) počeo je nedavno da trenira u klubu.
Na forumu je pominjan već ovaj prodavac na Kupindu http://www.kupindo.com/pretraga.php?Pretraga=&CeleReci=1&Okrug=-1&Opstina=-1&Prodavac=palesztin&Grupa=260
pa me interesuje da li vredi kupiti neki od tih reketa ili neki od reketa iz Berze sa ovog foruma.
Hvala unapred.


Kupovni reketi iz prodavnica - NE! Pošto je početnik preporučio bih neku mekšu varijantu guma sa ALL ili ALL+ drvetom.
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod jbgwtf » 17.11.2013, 19:00

@vvlada - definitivno berza...
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod saka » 11.01.2014, 21:19

Pozrav svima nov sam na formu. Danas pisem prve postove ali i vec traim vase misljenje.
Stoni tenis nisam igrao jos od studentskih dana a od prosle godine sam se vratio i igram rekreativno dva puta nedeljno.
levak sam igram ofannzivnije, blizu stola. trenutno igram sa pozajmljenim reketom (i poprilicno starim) Joola K1 i gume Driva smash ultima.
Sasvim sam zadovoljan tom kombinacijom ali bi voleo da imam svoj reket. posto sam ogranicen finansijama trenutni izbor mi je Joola, drvo K5 i guma Joola Phenix. To je nesto gde se uklapam ali me interesuje da li je ova kombinacija slicna ovom reketu sa kojim igram. Ili je to malo prebrzo za mene. Gledao sam i kombinaciju drvo K6 i gume max 400. Nisam bas siguran sta kupiti a nemam gde da probam niti da vidima pane bi da pogresim.
Svaka preporuka je zlata vredna i zahvaljujem se unapred.
saka
 
Postovi: 2
Pridružio se: 29.12.2013, 16:01

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod jbgwtf » 11.01.2014, 21:57

ja bi zaobiso k6, iako ga mnogi uzimaju i hvale , ameni se ne dopada, nekako mi bzvz osecaj.... k5 je sasvim solidno, jedno od mojih omiljenijih, nisam probao m400 ali m450 na k5 bi trebalo da da dovoljnu brzinu za napad...
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod spoonman » 22.01.2014, 15:28

Pozdrav za forumase!
Ja sam Slavko i rekreativno se bavim stonim tenisom vec par godina, 2 do 3 puta sedmicno. Do skoro sam koristio razne rekete i nisam se mnogo udubljivao u igru, medjutim, u zadnje vreme se vise bavim tehnikom i analizom koji mi reket odgovara. Drugim recima, doslo vreme da se kupi korektan reket. Misljenja sam da mi odgovara tezi i brzi reket, a i to da sam napadacki tip igraca. Podjednako koristim FH i BH, a znam i da secem i da posaljem brze pravolinijske lopte. Ocenio sam da mi odgovaraju reketi kojima je teziste u ''ploci'' tj. prednjem delu reketa. Kao reper reket, koji mi najvise ''lezi'', je reket sa sledeceg linka.

http://www.sportdepot.rs/proizvodi/teni ... toni-tenis

Molim forumase da mi pomognu oko odabira slicnog reketa, sto se tice tezine i oblika sa nekim dobrim gumama i eventualno upute na prodavca.

Veliko HVALA!
spoonman
 
Postovi: 5
Pridružio se: 10.01.2013, 22:58

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod Milan » 22.01.2014, 15:42

spoonman je napisao:Pozdrav za forumase!
Ja sam Slavko i rekreativno se bavim stonim tenisom vec par godina, 2 do 3 puta sedmicno. Do skoro sam koristio razne rekete i nisam se mnogo udubljivao u igru, medjutim, u zadnje vreme se vise bavim tehnikom i analizom koji mi reket odgovara. Drugim recima, doslo vreme da se kupi korektan reket. Misljenja sam da mi odgovara tezi i brzi reket, a i to da sam napadacki tip igraca. Podjednako koristim FH i BH, a znam i da secem i da posaljem brze pravolinijske lopte. Ocenio sam da mi odgovaraju reketi kojima je teziste u ''ploci'' tj. prednjem delu reketa. Kao reper reket, koji mi najvise ''lezi'', je reket sa sledeceg linka.

http://www.sportdepot.rs/proizvodi/teni ... toni-tenis

Molim forumase da mi pomognu oko odabira slicnog reketa, sto se tice tezine i oblika sa nekim dobrim gumama i eventualno upute na prodavca.

Veliko HVALA!


Pozdrav, moje mišljenje je da, ukoliko ti odgovara ovaj reket sa linka, ostaviš ovo drvo drvo i na njemu zalepiš nove gume koje budeš kupio (bez obzira što je reket ''sa kioska''). Što se težine guma tiče znam da su jedne od najtežih kineske (Friendship). :thumbsup:
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod spoonman » 22.01.2014, 15:57

Milan je napisao:
Pozdrav, moje mišljenje je da, ukoliko ti odgovara ovaj reket sa linka, ostaviš ovo drvo drvo i na njemu zalepiš nove gume koje budeš kupio (bez obzira što je reket ''sa kioska''). Što se težine guma tiče znam da su jedne od najtežih kineske (Friendship). :thumbsup:



Hvala na brzom odgovoru...

Moze li neka preporuka guma i gde kupiti iste? Neke okvirne cene ili ako neko ima kompletan slican reket na prodaju? Recimo znam da mi odgovara drvo ''Primorac'' (mislim da se tako zove). Mozda neko ima nesto slicno.
Jedan prijatelj me savetovao da odem negde na Vidikovac u st klub Kocic. Oni tamo prodaju neke (testne???) gume.
Misljenje plz?
spoonman
 
Postovi: 5
Pridružio se: 10.01.2013, 22:58

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod jbgwtf » 22.01.2014, 19:54

@spoonman vidim trazis reket za ofanzivu, a s jedne strane kazess odgovara ti gotov, a s druge strane se raspitujes za off+ sa veoma brzim gumama koji s obzirom na tvoj staz ne mozes sigurno da kontrolises i sugurno bi igrao slabije nego sa gotovim reketom...moj predlog ti je za razliku od milanovog da kupis neku brendiranu dasku za 20-30e - zavisi dal polovna il nova st(drska da bi bila sto veca tezina glave)... u off ili off- kategoriji (off- :gde spada primorac ), i zavisno od finansijske situacije da stavis friendship ili neke joola gume ( mekse verzije )i tek kad se istrose od igranja menjas...
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 6 gostiju

cron