Koji reket za pocetnike?

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod ivan » 09.01.2013, 12:35

imam jedan crveni sriver fx polovan, i nekoliko novih i polovnih drugih guma koje bi ti odgovarale. Ako uzmes dve nove gume dobijes primorca za dzabe (malo je ostecen ali okrpljen, al dzabe je dzabe, s tim okrpljenim reketom sam odigrao svoje najbolje partije i pobedjivao vecinu s foruma). Zovi na 064/281-48-54 ako si zainteresovan.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Pomoc oko prvog reketa!

Postod borko.bosanac » 23.02.2013, 14:53

Postovani stonoteniseri,treba mi vasa pomoc.
Vec duze vreme planiram da na leto napravim svoj prvi reket.Uzimajuci u obzir da sam jos uvek pocentnik imam dilemu oko drveta i guma.Budzet mi je oko 60e.Sta mislite o ovoj kombinaciji:
-drvo:Joola Bomb fast(ako nadjem polovno) ili Joola Eagle fast(novo)
-gume:Joola Air Rosnet 1.8mm (obe nove)
Pisite mi o vasim iskustvima sa ovim drvima ili gumama ako ste ih imali!HVALA! :D
Volim Partizan! ♥ :D
borko.bosanac
 
Postovi: 32
Pridružio se: 15.02.2013, 11:03
Lokacija: Carevac,Srbija
Reket: Drvo: Butterfly Maze Passion OFF-
FH: DHS Skyline 2 NEO TG 2.2mm
BH: Yasaka Rakza 7 2.0mm

Re: Pomoc oko prvog reketa!

Postod vucke » 23.02.2013, 16:09

Pozdrav, za te novce koje si smislio imas na zvanicnom sajtu joola.rs ponudu na akciji novo joola bomb fast drvo i dve nove gume mambo gp za 59e.
Evo linka http://www.joola.rs/akcija.htm
vucke
 
Postovi: 29
Pridružio se: 04.08.2011, 18:24
Lokacija: Novi Sad
Reket: Donic Waldner senso carbon
FH Bluefire m2 2.0
BH acuda s2 2.0

Re: Pomoc oko prvog reketa!

Postod rekreativac » 23.02.2013, 16:19

Играо сам са гумама -аир- скоро годину дана.
Гуме које си користио су споре, добре за рекреацију или почетак у стоном тенису.
Али су далеко спорије од гума "аир". Биће то превелика разлика на овим брзим дрветима. Ако тек треба да савладаш основе, биће доста тешко без доброг тренера.
Моје искуство, и мишљење, а твоја је одлука. "Аир" на спорије дрво од ових (јер то је брза гума). Многи који пробају дотрајалу мисле да је превише мека и спора. Таква је кад дотраје.
Иначе, ако желиш ипак брзо, претходни предлог (изнад) можда није лош. Све ново, мада има и других опција, поготову за почетак.
Да не дужим, биће ту још мишљења.
Поздрав.
rekreativac
 
Postovi: 39
Pridružio se: 28.10.2012, 17:55

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod borko.bosanac » 23.02.2013, 18:05

Рекреативац,хоћу нови рекет јер ми је овај постао спор и мали му је спин.Пробао сам од пријатеља:
-Јоола Бомб Фаст са Сриверима д 13л
и
-Тибхар Икарус са Јоола Аир Роснет 2.0
Прва комбинација ми одговара феноменално!Док ми је друга за нијансу пребрза.Али сам мислио ако укомпујем Бомб Фаст или Еагле Фаст (вероватно ћу Еагле Фаст,јер је малкице спорији) и Јоола Аир Роснет али 1.8 мм,да ћу добити праву комбинацију.Сад не знам размислићу добро.
Шта мислиш да ли је Еагле Фаст са Аир Роснет 1.8 мм пребрзо?Пошто ми се чини да је мало спорије од Бомб фаст са Аир Роснет 1.8мм,а мени баш то мало значи у игри.И да мислим да је овај предлог горе:Бомб фаст са Мамбо пребрз за мене. :D Шта мислиш о Јоола Вива дрвету? :Д
Poslednji put menjao borko.bosanac dana 23.02.2013, 18:13, izmenjena 3 puta
Volim Partizan! ♥ :D
borko.bosanac
 
Postovi: 32
Pridružio se: 15.02.2013, 11:03
Lokacija: Carevac,Srbija
Reket: Drvo: Butterfly Maze Passion OFF-
FH: DHS Skyline 2 NEO TG 2.2mm
BH: Yasaka Rakza 7 2.0mm

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod borko.bosanac » 23.02.2013, 18:07

Вуцке видео сам ту понуду,али да ли се добијају 2 Мамбо гуме или само једна?
Volim Partizan! ♥ :D
borko.bosanac
 
Postovi: 32
Pridružio se: 15.02.2013, 11:03
Lokacija: Carevac,Srbija
Reket: Drvo: Butterfly Maze Passion OFF-
FH: DHS Skyline 2 NEO TG 2.2mm
BH: Yasaka Rakza 7 2.0mm

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod rekreativac » 23.02.2013, 19:27

Не желим да нагађам па да некога пређем. Зато могу да одговорим само оно што знам из искуства.
Најпре, најбоље прочитај целу ову тему, али не узми све здраво за готово, мислим да ћеш приметити и сам. Иван је, мислим, (иако сликовито) добро започео тему.
Свако брзо дрво на први поглед кад се добро погоди лоптица изгледа добро и опасно. Али, против јачег противника може да откаже.
Аир је ипак мало бржи од мамба гп (мени се тако чини), наравно и од сривера без старог лепка. Вива је такође релативно брзо дрво (играо сам са њим неко време), нарочито за почетника. Игл спид је дрво са дебљом балсом, нисам га пробао, па не знам како би изгледало са овом гумом.
Најважније: колико си савладао игру, играш ли напад или одбрану, или мешовито? Близ стола или не... све ово утиче на избор.
Да не мудрујем даље, јер - колико људи толико ћуди.
rekreativac
 
Postovi: 39
Pridružio se: 28.10.2012, 17:55

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod borko.bosanac » 24.02.2013, 11:07

Рекреативац,хвала на саветима!Решио сам.Узећу Јоола Бомб фаст,да ли ново или половно не знам,зависи како шта искрсне.А на њега ћу ставити Аир Роснет 1.8 са обе стране..Можда се и преварим,а можда и нећу,али све у свему како ћу знати ако не пробам..
Volim Partizan! ♥ :D
borko.bosanac
 
Postovi: 32
Pridružio se: 15.02.2013, 11:03
Lokacija: Carevac,Srbija
Reket: Drvo: Butterfly Maze Passion OFF-
FH: DHS Skyline 2 NEO TG 2.2mm
BH: Yasaka Rakza 7 2.0mm

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod milantra » 25.02.2013, 13:38

borko.bosanac je napisao:Рекреативац,хвала на саветима!Решио сам.Узећу Јоола Бомб фаст,да ли ново или половно не знам,зависи како шта искрсне.А на њега ћу ставити Аир Роснет 1.8 са обе стране..Можда се и преварим,а можда и нећу,али све у свему како ћу знати ако не пробам..

Sigurno će ti biti bolja kombinacija od prethodne, samo moraš da se privikneš na karakteristike drveta i guma neko vreme (oko mesec dana svakodnevnog treninga). Nemoj da se razočaraš što ćeš u početku da prebacuješ sto, jer je ovo mnogo brža kombinacija. Srećno i pozdrav.
Korisnikov avatar
milantra
 
Postovi: 354
Pridružio se: 26.07.2012, 07:12
Lokacija: Kruševac

Re: Koji reket za pocetnike?

Postod borko.bosanac » 25.02.2013, 14:42

Милане,наравно да нећу да се разорачам,свестно сам изабрао нешто бржу комбинацију. Хвала и теби и свима на саветима! :Д
Volim Partizan! ♥ :D
borko.bosanac
 
Postovi: 32
Pridružio se: 15.02.2013, 11:03
Lokacija: Carevac,Srbija
Reket: Drvo: Butterfly Maze Passion OFF-
FH: DHS Skyline 2 NEO TG 2.2mm
BH: Yasaka Rakza 7 2.0mm

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron