Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Gume, drva i sva ostala potrebna i nepotrebna oprema.

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod profesionalac » 22.06.2014, 16:38

Kod nas ih jola prodaje po 1,5 evra po komadu a na veliko 1 evro.
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod Pedja » 22.06.2014, 20:21

Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod grof.58 » 18.07.2014, 21:25

Zdravo narode!
Neki dan sam igrao sa novom lopticom i mogu da kažem da je to največe sranje koje je ITTF izmislio.Loptica spora,kad serviram loptica do protivnika izgubi pola rotacije,kod pimplanja ne osjećam je na reketu.kod povratne lopte uopće ne odskoći nego samo padne ko da mi je protivnik vratio sa antispinom. Serva mi je bila jača strana a sada ju i klinac u vrtiču lako vrati.Da zaključim još jednom sranje od sranja.Da vam još saopštim da kinezi od avgusta testiraju još veče sranje od lpotica koje su pola bele a pola naranđaste.Imate na internetu Loptice su DHS
Pozdrav svima!!
grof.58
 
Postovi: 34
Pridružio se: 23.07.2012, 16:12

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod Pedja » 18.07.2014, 21:40

Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod bindra » 18.07.2014, 23:39

Sreca sto smo mi van sveta pa cemo jos dugo dugo igrati sa normalnim tj.sadasnjim lopticama...Makar za sebe mogu da tvrdim...
bindra
 
Postovi: 622
Pridružio se: 22.03.2011, 23:45
Lokacija: Beograd
Reket: Nittaku Barwell fleet
Fh Tibhar 1Q 1.9 mm
Bh Tibhar mxp 1.7 mm

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod Ray » 06.08.2014, 14:09

To su ta nova ITTF jaja:

Slika
Korisnikov avatar
Ray
 
Postovi: 589
Pridružio se: 07.01.2012, 17:43

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod Laki » 07.08.2014, 10:40

To su ta nova ITTF jaja:


:rotfl: stvarno lice na jaja :rotfl: nemoj samo od stajanja da se ubajate, pa da se usmrde... :mrgreen:

Ma ljudi...ziv se covek na sve navikne! Tamo za nekih 20-ak godina, klinci ce da pricaju:" Zamisli molim te, moj matori igrao sa nekim lopticama od celuleludloid...ma ne znam ni da izgovorim, jos bile male, pa jedva 3-4 centimetra, pa to bre ne mozes ni da pogodis", a drugar ce: "ma znam covece, jos pricaju kako su one bile bolje, pa to i ako pogodis, onaj drugi ne moze ni da vidi kad prodje pored njega, jos spominju neki brzi lepak... ma nemaju matori pojma...ove loptice od 6 i po santima su mnogo bolje, moze s'njima da se igra i svi mogu da ih vide. A jel znas da su im i reketi bili manji...", evo pljunite me po sred cela ako ne bude tako. Eeee...gde ide ovaj sport :banghead:
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod Pedja » 07.08.2014, 22:24

Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod ivan » 07.08.2014, 23:39

Ignorisite nove lopte. Ljudi godinama vezbaju tehniku vucenja spina i sad odjednom neke lopte bez spina, sa niskim odskokom, sve drugacije...cemu sve to? Tri godine rade na tim loptama i kao nisu mogli da naprave da imaju iste karakteristike kao ove sad? Ocigledno zele da pokvare igru. Kad je vec industrija pokvarena, sto mi da budemo dobre ovcice i kupujemo sve sto nam lansiraju? I cemu vece lopte? Koliko se secam inicijalni razlog za vece lopte pre 15-tak godina je bio da bi se se bolje videle na snimcima i prenosima. Ali od tada je tehnika snimanja toliko uznapredovala da se sada moze videti svaka dlaka na glavi igraca a ne lopta od 38 mm, ili 40 kao sto je sada.
Ako im je toliko stalo da uniste spin, neka odmah uvedu lopte za veliki tenis, nece biti spina i svaki tupavi gledalac koji slucajno naleti na ovaj sport nedeljom dok vrti kanale na tv-u moci ce da shvati sta se tu desava.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Od sledeće godine nova loptica za stoni tenis

Postod Ray » 08.08.2014, 09:32

Pedja je napisao:http://www.tabletennis11.com/other_eng/newsletter/subscriber/view/sid/2661/qid/50/?utm_source=newsletter6&utm_medium=promotion&utm_campaign=newsletter6


Dobio sam i ja to na mejl. Ali, oni u tom newsletter-u nisu pomenuli ono sto su naveli kao napomenu pored svakog modela novih plasticnih loptica koje imaju u ponudi:

NB!These balls are produced from new plastic material which is not as durable as celluloid. we take no responsibility regarding the durability of the ball!


Cemu to sluzi? A uz to i ne radi...
Korisnikov avatar
Ray
 
Postovi: 589
Pridružio se: 07.01.2012, 17:43

PrethodniSledeća

Povratak na Oprema

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju

cron