Kako da pobedim kuma??

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Veliki Dule » 22.01.2013, 19:51

Milane sta bi sa mecevima sa kumom. Kako si se navikao na reket.Pozdrav
Veliki Dule
 
Postovi: 67
Pridružio se: 31.12.2012, 11:15

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 22.01.2013, 21:55

Dule druze zaista je zadovoljstvo igrati takvim reketom :good: ! Od tog vremena kad ste mi ga poslali pa do sad sa Kumom sam igrao samo tri puta, nekako nam se nisu uklapala vremena kad smo slobodni. Igrali smo pred Novu godinu i ja pobedih 6:5 u setovima (igramo po starom sistemu brojanja do 21 i ne racunamo partije vec samo setove . . . tako to mi kumovski :doh: ), pa prvih dana januara odigrasmo i izgubih "ko u stara vremena" 8:2 u setovima a poslednji put pre nedellju dana odigrasmo nereseno 5:5 u setovima i to je bas bilo "zestoko" skoro svaki set smo razigravali!
E ako se nesto ne poremeti zbog obaveza neplaniranih . . . bice "rata" sutra!
Ali, to sto Kum i ja nismo cesce . . . daleko ne znaci da ni on a ni ja nismo igrali! On svaki dan na poslu a ja svako vece u Zmajevu sa drugarima ili u garazi treniram serve . . . tako da smo obojica apsolutno "nespremni" jedan za drugog he he he
Sutra ce da leti "perje" po garazi :clapping:
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 22.01.2013, 22:17

A zaboravih ono najvaznije!
Spremili smo i iznenadjenja jedan drugom :grin:
On je u medjuvremenu nabavio novi reket i nece da kaze sta je to za "oruzje" . . . a i ja nisam izdrzao pa po preporuci g-na Dragana Djordjevica iz Pingpongsportshopa (valjda se tako pravilno pise naziv) pre par dana nalepih od YINHE Moon crvenu 2.0 na Bh a Sun crnu 2.0 na Fh, naravno na Kreangu powerspin Off! Prosto sam hteo da probam nesto drugo i skinuh "tenerdzije" da odmore malo.
Tako da sad obojica imamo "tajno" oruzje oj oj oj :amen:
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ivan » 23.01.2013, 00:22

uh bre...nisam igrao s tim munovima ali mi ovako izdaleka deluje da si presao s konja na magarca :D
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 23.01.2013, 22:51

Nismo igrali veceras :this: , Kum imao obaveza . . . odlaze se sve do daljnjeg.

Ivane, nisam ja dovoljno dobar igrac a i ne igram dovoljno dugo tim Sun i Moon gumama da bi moj sud o njima bio realan. Jos uvek otkrivam sta se moze izvuci iz njih u kombinaciji sa Off drvetom. Pa jedva da su 5-6 dana kod mene. Prvi utisak je da za te pare imam sasvim dovoljno "muzike" . . . a verovatno postoji neko ko bi bio kompetentniji od mene da iznese svoje misljenje.
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod ivan » 23.01.2013, 22:59

onda ako si, tenergy ti moze biti prebrz.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod jbgwtf » 24.01.2013, 10:40

sun i moon na kreangi ima da te sluze verovatno bolje nego par tenergy-a ja s tenergyjem kad sam koristio pomenutu dasku nisam mogo da pipnem bekendom, to je letelo u orbitu ( mnogo visok ugao izbacaja kad se spoji ta kombinacija)... srecno ! :)
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 27.01.2013, 19:58

E ljudi moji dobri, "ubio" me Kum sinoc :blackeye: 10:1 u setovima!!
A ja nisam znao gde se nalazim :doh: . . . i lepo sam odma` sinoc skinuo nove Moon i Sun . . . nije to za mene.
I lepo sam odma` sinoc nalepio stare dobre Tenergy-e, jesu izlizani, jesu sve "izgrickani" po obodu . . . ali sa njima ja igram drugacije!
A na berzi cete naci oglas da se Moon i Sun koji su novi kupljeni pre sad vec 15 dana MENJAJU za . . .
Evo sad cu da fotkam gume i da postavim na berzu.
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Pedja » 27.01.2013, 21:29

Milan berkut je napisao:E ljudi moji dobri, "ubio" me Kum sinoc :blackeye: 10:1 u setovima!!
A ja nisam znao gde se nalazim :doh: . . . i lepo sam odma` sinoc skinuo nove Moon i Sun . . . nije to za mene.
I lepo sam odma` sinoc nalepio stare dobre Tenergy-e, jesu izlizani, jesu sve "izgrickani" po obodu . . . ali sa njima ja igram drugacije!
A na berzi cete naci oglas da se Moon i Sun koji su novi kupljeni pre sad vec 15 dana MENJAJU za . . .
Evo sad cu da fotkam gume i da postavim na berzu.

eeee,Milanče moj...na 10-1..nije to do guma... :wink: :D...ali čuvaj kuma :D
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Kako da pobedim kuma??

Postod Milan berkut » 27.01.2013, 22:52

Pa iskreno, vec na 4:0 sam se uverio da ja ne igram "svoju igru" . . . Kum je zaista dobar! Igrati protiv njega uspesno znaci "vuci" jake i brze spinove, vracati niske blokove, servirati sa puno puno rotacije . . . sve drugo on "kaznjava" zestoko! . . . ili treba biti doobaar defanzivac a ja to nisam i nikad ne mogu da budem!
Rezultat 10:1 je nesto sto je njega zadovoljilo i tek tad je predlozio da prekinemo a meni nije ostalo nista drugo nego da trpim poraz i cekam bas to kad ce da kaze - Kume moj dovoljno sam ti dao po usima ajmo sad na kaficu i pivce!
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

PrethodniSledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju

cron