Unajmljivanje licnog trenera

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod Torbaja » 02.04.2012, 14:55

Najvise sam naucio tako sto sam odlazio na trening u lokalni klub seo na klupu i slusao sta trener govori i kako pokazuje, a posle sve to vezbao dok igram sa prijateljima. Sada posle sati i sati gledanja klipova, uzivo meceva i treninga drugar i ja jedan drugom ukazujemo na nedostatke koje primetimo jedan kod drugog (pokret ruke, kretanje, stav...). Upocetku dok budes ucio pravilno da udaras pobedjivace te i losiji od tebe, ali posle par meseci dodje sve na svoje.
Unajmljivanje trenera je brzi ali i skuplji nacin. Ja ipak vise volim da ucim kroz igru.
Torbaja
 
Postovi: 122
Pridružio se: 08.05.2011, 10:48
Lokacija: Vamos, Tamos...
Reket: FH Butterfly Tenergy 05
...........Butterfly Grubba Pro
...........BH Butterfly Tenergy 05

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod ivan » 02.04.2012, 15:08

ja naprimer znam dosta ljudi koji su se naplacali sati kod privatnih trenera a i dalje neke elementarne stvari nisu ispravili, tipa drze reket ko baklju na gore i tako udaraju.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod scvlada » 02.04.2012, 21:38

Ivane mnogo si negativan.Kakvih dva sata trening početniku da traje,sat je više nego dovoljan .Ja sam za ,ako neko hoće da napreduje mora da trenira.Tu je voljni momenat jako bitan.
scvlada
 
Postovi: 726
Pridružio se: 28.03.2011, 16:12
Reket: TBS

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod Pedja » 02.04.2012, 22:47

scvlada je napisao:Ivane mnogo si negativan.Kakvih dva sata trening početniku da traje,sat je više nego dovoljan .Ja sam za ,ako neko hoće da napreduje mora da trenira.Tu je voljni momenat jako bitan.
:thumbsup:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod ivan » 02.04.2012, 23:21

negativan sam sto mislim da trening treba da traje dva sata? Pa kao sto ti mislis da ako neko hoce da napreduje mora da trenira, ja isto tako mislim da ako neko hoce da zaista napreduje mora da trenira ali bar dva puta po dva sata. Ebga, treba i da se umori malo. Ne znam za vas ostale, al kad me neko pozove na sat stonog tenisa, odbijam, mrzi me da izlazim iz kuce za samo jedan sat.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod Vladojica » 03.04.2012, 00:02

ivan je napisao:negativan sam sto mislim da trening treba da traje dva sata? Pa kao sto ti mislis da ako neko hoce da napreduje mora da trenira, ja isto tako mislim da ako neko hoce da zaista napreduje mora da trenira ali bar dva puta po dva sata. Ebga, treba i da se umori malo. Ne znam za vas ostale, al kad me neko pozove na sat stonog tenisa, odbijam, mrzi me da izlazim iz kuce za samo jedan sat.


Pozivam te na tri sata stonog tenisa, sledeci put kad budem u bg :D
A sto se trenera tice, mislim da ni par meseci ne mogu mnogo da pomognu, vec samo ucenje od malih nogu, uz nadzor trenera. Posle visegodisnjeg igranja bez trenera, za tih par treninga sto neko baci pare trener ne moze ni da ga oduci od njegovih losih navika u udarcima, a kamoli da ga nesto nauci. Za to su potrebne godine kontinuiranog treninga.
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod Goran » 03.04.2012, 00:37

Nije bitno samo da treniraš već i ko te trenira. Bitno je da je trener motivisan da te NAUČI, a ne da odradi sat vremena svoje šljake i uzme lovu. I da se ponaša mahom kao preskupi robot za izbacivanje loptica. Prethodnog trenera sam morao da pitam posle odigranog intervala "kako ti se čini?", jer je uglavnom izbacivao loptice i imao pristup "matematičar, ne moraš sve da znaš, samo ti udaraj sve će to doći na svoje". Onda sam čuo da kod Davora postoji robot za mnogo manje para od cene časa, a radi isto to, izbacuje loptice, a ja udaram :D
Onda sam, sasvim slučajno, saznao za školu kod Saše Tihovskog u Žarkovu-Belim vodama, gde je bila potpuno druga priča. Čovek vrlo motivisan da te nauči, trudi se, insistira na učenju tehnike, super lik, odličan igrač, dobra interakcija trener-igrač u izboru vežbi, ne vaćari za vreme (a doživeo sam to da trenera nema 5-10min za stolom, da priča sa drugim stolovima, da mi da da prebacujem levom rukom ili da pimplam sa partnerom dok njega nema). Pri tom je vrlo prizeman sa cenama za individualne časove u poređenju sa većinom po Beogradu! Jer današnja ukalupljena cena časa mi je neobjašnjiva kada uporedim sa satnicom nekoga ko je završio fakultet i uložio u sredstva za rad mnogo više od 50 loptica za stoni tenis.

Ovde možeš naći više informacija i kontakt telefon:
http://stkcukaricki.weebly.com/
Korisnikov avatar
Goran
 
Postovi: 183
Pridružio se: 15.10.2011, 02:20
Lokacija: Beograd, Čukarica
Reket: Butterfly BalsaCarbo X5
FH: Donic Baracuda 2.0
BH: Donic Baracuda 2.0

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod Goran » 03.04.2012, 00:46

(@Moderator: Mislim da ova tema pristaje više podforumu "Trening" nego "Opšte teme")
Korisnikov avatar
Goran
 
Postovi: 183
Pridružio se: 15.10.2011, 02:20
Lokacija: Beograd, Čukarica
Reket: Butterfly BalsaCarbo X5
FH: Donic Baracuda 2.0
BH: Donic Baracuda 2.0

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod jbgwtf » 03.04.2012, 01:03

nisam te srece da imam trenera koji se zalaze za mene, ali pravi trener je kad stanes za sto udaris 3x i on ti kaze neku gresku, a pravi ucenik je onaj koji kada ima 1 lopticu i nema sparing partnera stane i vezba servu..
ako se ne prepoznajes u mastiljavom delu nemoj da bacas pare
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Unajmljivanje licnog trenera

Postod djordjestanic » 03.04.2012, 14:45

Goran je napisao: Jer današnja ukalupljena cena časa mi je neobjašnjiva kada uporedim sa satnicom nekoga ko je završio fakultet i uložio u sredstva za rad mnogo više od 50 loptica za stoni tenis.


Niko nikoga ne tera da ima individualnog trenera.
Nije ni Novak Đoković atomski fizičar pa je POŠTENO zaradio ogromnu količinu novca.
Sve je stvar izbora. Cena koju trener odredi i cena koju je klijent spreman da plati.

Sasvim drugo je pitanje da li je neka cena opravdana kvalitetom usluge koja se nudi.

Neko ima cenu od 200 dinara po satu i to je preskupo a neko ima cenu od 1000 dinara po satu i to je jeftino.

U svakom slučaju i jedna i drugi nađu svoje mušterije.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

PrethodniSledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron