Novootvoreni vrhunski centar za stoni tenis.

Generalne teme o stonom tenisu.

Novootvoreni vrhunski centar za stoni tenis.

Postod STK_Master » 22.06.2016, 16:40

http://www.scmaster.rs/stoni-tenis/

Pogledajte o cemu je rec, ovo su verovatno najbolji uslovi u gradu...
STK_Master
 
Postovi: 2
Pridružio se: 20.04.2016, 22:07

Re: Novootvoreni vrhunski centar za stoni tenis.

Postod LucicNS » 22.06.2016, 19:45

Lepo izgleda na slikama, a ljudi koji su bili na turniru su puni hvale.

Imao sam nekada sale za stoni tenis i bilo mi je prijatno da čujem pohvale, ali mi je isto tako bilo bitno i da čujem dobronamerne kritike, pa ću vođen time i ja reći par primedbi iz najboljih namera:

- "Obavezno rezervisati svoj termin" - mislim da za potencijalne klijente mnogo lepše zvuči reč POŽELJNO umesto OBAVEZNO, jer možete odbiti nekog ko se u kafani pored opkladio u večeru da je bolji u stonom tenisu, nema rezervisan termin, a možda ipak ima mesta... :)
- "Korisnik je u obavezi da donese čistu opremu za salu" - ne bi trebalo da se Vi brinete za ličnu higijenu Vaših korisnika, dovoljno je da napišete "čiste patike za salu".
- "Svaka šteta na reketu ili loptici se dodatno naplaćuje." - ovo za lopticu je verovatno grub previd, loptice su POTROŠNI materijal.
- "Sala sadrži dve svlačionice." - da li su u pitanju muška i ženska možda? Da li postoje i tuševi sa toplom vodom?
- "Karta važi za jedan sto koji koriste najviše dva igrača." - ne mogu se igrati dublovi?
- 600 i 720 din / sat meni lično nije skupo, ali s obzirom na platežnu moć ljudi i ponude drugih, mislim da će ovo, na žalost, samo napraviti promaju u sali. (nemate nikakvu ponudu sa popustima za ljude koji bi provodili znatno više vremena u sali)
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Novootvoreni vrhunski centar za stoni tenis.

Postod LucicNS » 22.06.2016, 19:55

Ajde da ne budem nedorečen baš sasvim kod cena.
Izdajete malu salu od 90m2 za 1200-1500 dinara što je cenovno kao za 2 stola, a u toj istoj sali komotno može da održava probe ansamb od 15-ak parova!
Nemate cenu za iznajmljivanje cele sale (možda bi neko da organizuje svoj turnir u vašoj sali).
Nemate nikakve povlastice za ljude koji bi trenirali 15, 20, 30 puta mesečno ili za klubove koji bi uzeli više termina na više stolova.
Individualni trening je jedno, ali bez grupnih trenera, bilo da ih vi organizujete ili da im iznajmite termine (sa popustom, naravno), nikada nijedna sala nije preživela (a da nije dotirana od strane grada).

Nadam se da sam konstruktivno pomogao ovim dobronamernim savetima, jer bi zaista bilo šteta da za godinu dana umesto stolova u toj sali osvanu sprave za teretanu ili nešto slično...
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Novootvoreni vrhunski centar za stoni tenis.

Postod Francuz » 23.06.2016, 09:58

Bravo Lucicu na komentare, mislim da si ubo sustinu.

Ja sam licno igrao tamo pre mesec dana na baraz za 1. ligu i bio sam da odigram jedan termin u sali za trening.
Da su uslovi fenomenalni tu nema sta. Da je ulozen ozbiljan novac i u to ne sumnjam. Da li postoji trziste za termine od po 600 ili 720 din et tu vec se zaista pitam da li je neko napravio biznis plan pre nego sto se upustio u ovakvu investiciju.
Za bilo koga ko bi dolazio 2-3x nedeljno to je investicija od minimum 1000din na nedeljnoj bazi ili 4000 din mesecno najmanje ... to je za stoni tenis vec jako ozbiljan novac, pa za te pare mozes i trenera da imas.

Ja razumem da ako se nesto prosecno naplacuje 400, svako bi pomislio da za nesto vrhunski normalno da se naplati bar 50% skuplje ... ali po meni to bi trebalo da bude prilika da se podigne standard i da se posalje poruka svim ljubiteljima da za 400 postoji sala za vrhunske uslove ... od tog trenutka sala se nece prazniti i podsecam da je uvek bolje malo od necega nego 100% od nicega ;)

Nadam se da necete zameriti, ovi komentari su potpuno dobronamerni.
Korisnikov avatar
Francuz
 
Postovi: 333
Pridružio se: 18.11.2011, 16:58
Lokacija: Beograd
Reket: FH: Tenergy 05FX max
BH: Tenergy 05FX max
Blade: Inneforce ALC

Sve regularno :)

Re: Novootvoreni vrhunski centar za stoni tenis.

Postod zhang jike » 23.06.2016, 21:47

Dodao bih samo da ti ljudi koji su bili na turniru nisu igrali u sali sa slika, nego u hali. No i sala je perfektna....
zhang jike
 
Postovi: 413
Pridružio se: 28.05.2012, 15:08
Reket: Daska: Timo Boll Spirit (fl)
Fh: Stiga Calibra Lt Sound (max)
Bh: Stiga Calibra Lt Sound (max)


Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju

cron