Tehnika igre sa antispinom

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Tehnika igre sa antispinom

Postod jbgwtf » 10.02.2016, 00:16

@lucicNS znam jednog ko ima slicnu igru s tim sto stopa s blagim pokretom na dole (trebalo mu malo vremena dok naucio , samouk je, ali zna da pravi problem odlicnim igracima) ... kad odstopa loptica je nenormalno rezana (rotacija kad neko stopa travom i softom je laganica), nije ni cudo sto na oko 2:30 onaj gleda u reket nije mu jasno - nemaju ljudi mnogo prilike da odigravaj na tolko jako rezane lopte, meni je lakse da povucem posle stopa jako nego da odpimplam , cim se da malo side spina pimpl zna da leti u drugi ring... da mu forhend nije slaba tacka(da mnu je srazmerne snage kao igra antispinom) , verujem da bi u prvu ligu imao pozitivan skor.. :)
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: Tehnika igre sa antispinom

Postod LucicNS » 12.02.2016, 15:34

jbgwtf je napisao:@lucicNS znam jednog ko ima slicnu igru s tim sto stopa s blagim pokretom na dole (trebalo mu malo vremena dok naucio , samouk je, ali zna da pravi problem odlicnim igracima) ... kad odstopa loptica je nenormalno rezana (rotacija kad neko stopa travom i softom je laganica), nije ni cudo sto na oko 2:30 onaj gleda u reket nije mu jasno - nemaju ljudi mnogo prilike da odigravaj na tolko jako rezane lopte, meni je lakse da povucem posle stopa jako nego da odpimplam , cim se da malo side spina pimpl zna da leti u drugi ring... da mu forhend nije slaba tacka(da mnu je srazmerne snage kao igra antispinom) , verujem da bi u prvu ligu imao pozitivan skor.. :)


Zanima me guma, a ne da li neko igra slično. Znam ja kako bih igrao sa tim, ali bih da probam prvo.
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Prethodni

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju

cron