Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Generalne teme o stonom tenisu.

Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod ivan » 21.09.2011, 16:42

Evo bas u ovom trenutku sedim na poslu a dvojica kolega igraju na stolu par metara od mene. Nivo igre - vrlo los. Oprema katastrofalna, reketi s kioska stari 10 god, potpuno izlizane gume bez ikakve hvatljivosti, i izvitoperen sto. Igraju do 21 jer je jednom od njih kako rece 'nekako bezveze da igra do 11'. Smeju se posle svakog poena, a narocito ako bude svinja. I to obojica. Po 10 sekundi minimum. Sad kad se prisetim prethodnih godina, uvek je bilo smejanja kad neko igra, i to je duzina smeha duza sto je veca pozicija u firmi nekog od igraca, dobro ajde mozda to sad nije bitno. Ali oba igraca se uvek smeju, kako je to razlicito od nekog takmicarskog makar i najnizeg nizeg nivoa. Igram i ja ponekad s njima, nekad cak probam i ja da se tako smejem, kontajuci mozda je to neki put za srecu, sta li, al ne ide. Da li oni vise uzivaju od ljudi koji se takmice? Jer onaj ko uci i napreduje sve je vise svestan koliko posla je pred njim, a onaj ko ne zna, on se i ne brine. Ko je tu srecniji?
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod filip » 21.09.2011, 17:30

Razlika je u tome sto ti i oni za stolom radite razlcite stvari. Ti se trudis da se bavis sportom koji se zove stoni tenis, a ono sto oni rade bi uporedio sa nekim ko lupa kola u sve na sta naidje. Znaci taj ne vozi auto vec ih krsi. Ti igras stoni zbog raznih hemijskih procesa koji ti se desavaju u telu dok to radis, dok bi se oni smejali i da igraju bilijar, karte ili domine. Dakle, ti si taj koji uziva igru stonog tenisa, a oni uzivaju u odsustvu misaonih procesa dok u ovom slucaju lupaju celuloidnu loptu drvenim daskama...
Korisnikov avatar
filip
 
Postovi: 936
Pridružio se: 27.02.2011, 19:36
Reket: Joola trix fast
fh: t05 2.1
bh: joola express one 2.0

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Vladojica » 21.09.2011, 19:39

Radno mesto sa stolom za stoni tenis par metara dalje, znaci i na poslu mozes da vezbas :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Jovan » 21.09.2011, 20:51

Zanimljivo razmisljanje.
Budi siguran da su oni srecniji, jer im je to samo zabava. Oni se ne bave sportom, nego se zabavljaju.
Nije strasno dok ne uobraze da su top igraci.
A za dalje bi trebala (ovde mozda suvisna) posebna analiza.
Jovan
 
Postovi: 126
Pridružio se: 23.05.2011, 21:13

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Pedja » 21.09.2011, 20:53

Vladojica je napisao:Radno mesto sa stolom za stoni tenis par metara dalje, znaci i na poslu mozes da vezbas :D

AHA! IVANEEEEE,PROVALJEN SI! :o AKO JE U BLIZINI PIVO+(NE DAJ BOŽE KETAMIN...)PA VI SE BAŠ SMEJETE!ZEEEZANJEEEE :lol: :lol: :lol: :lol:
Pedja
 
Postovi: 1006
Pridružio se: 19.03.2011, 20:56
Reket: Stiga Clipper Wood WRB, gume- fh Rakza 7-max, Bh Dr Neubauer K.O. 2,0 mm

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Sale » 21.09.2011, 21:03

Dobri covece, zbog nedostatka smeha i zezanja sam prestao da dolazim na turnire pre vise od 2 meseca,dozivim da posle meca protiv mene moj protivnik polomi reket namerno, a sledeci put ja posle par losih poteza igrajuci sa svojim dobrim prijateljem udarim reket o zid :shock: sta ja to radim,napredujem,.Par dana kasnije odem sa porodicom,Kumom i njegovom porodicom na Adu nadjemo onu nisku klupu sa ravnim daskama i mojim skupim reketima i lopticama sa 3 zvezde opalimo stoni, ne pamtim da sam se vise smejao i bolje proveo :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
Sale
 
Postovi: 551
Pridružio se: 18.02.2011, 00:04
Lokacija: Borča
Reket: tbs
bh 05 1.9
fh 05fx 2.1

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Vladojica » 21.09.2011, 21:16

Sale, nisi valjda prestao da treniras?
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Sale » 21.09.2011, 21:47

:D Nikad nisam trenirao,samo pikamo na poene.Rekreativno, i smejemo se jedan drugom,ponekad i pohvalimo.Sad se lozimo da u sledecu sredu idemo kod Davora da vidimo gde smo.
Moram da pohvalim tvoj avatar genijalcu,opet si na "pravoj "strani.
Korisnikov avatar
Sale
 
Postovi: 551
Pridružio se: 18.02.2011, 00:04
Lokacija: Borča
Reket: tbs
bh 05 1.9
fh 05fx 2.1

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Vladojica » 21.09.2011, 21:50

c, ja necu biti tu, inace bih dosao da vidim gde sam sa service return-om :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Sale » 21.09.2011, 21:55

Da ne user... temu ali , hm ,ono ha ha ha ha ha mi smo amateri. Ponavljam, radujem se vidjenju i naravno sta cemo drugo da radimo nego da jedan drugom vracamo serve.Pozdrav ha ha ha ha .
Korisnikov avatar
Sale
 
Postovi: 551
Pridružio se: 18.02.2011, 00:04
Lokacija: Borča
Reket: tbs
bh 05 1.9
fh 05fx 2.1

Sledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju