Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod cosmicphunk » 30.01.2014, 23:45

zato sto je njima stoni tenis isto sto i tebi pikado, vrsta zabave (lupio sam pikado, moze i klikeri :P) i vide ga potpuno drugacije od tebe, odnosno ne vide ni 5% onoga sto ti vidis/znas o ping pongu, a takodje ih apsolutno ne interesuju da dublje zagaze u fiziku i mathu tog sporta....ovi iole sto su svesni cinjenice koliko je to sve tesko, pa ni ne pocinju, jer su vrlo svesni sta ih ceka na tom putu .....a da ne pricam o ovima ciji je nivo svesti o tt ispod svake nule, odnosno nisu ni svesni sta je tt ustvari, ma ni iz daleka....
cosmicphunk
 
Postovi: 14
Pridružio se: 17.02.2012, 00:24
Reket: Butterfly Michael Maze OFF
fh: Butterfly Tenergy 05 (max)
bh: Tibhar Evolution FX-P (max)

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod peperp » 31.01.2014, 12:16

Smeju se jer je stoni tenis zanimljiv sport i podstiče lučenje serotonina i endorfina (hormona sreće) u organizmu, no, možda su i bili pod dejstvom nedozvoljenih sredstava, da ne kažem napusheni, pa im je loptica izgledala kao smiley... :cool:
STK "Kopaonik" Brus
Korisnikov avatar
peperp
 
Postovi: 200
Pridružio se: 31.10.2011, 14:09
Lokacija: Brus
Reket: Drvo: Killerspin Diamond CQ
FH: Andro Rasant PowerGrip 1.7
BH: Andro Rasant Turbo 1.7

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod spinmaster » 03.04.2014, 16:48

Smeju se zato sto nemaju pojma kako je stoni tenis sport uopste, veoma komplikova i tezak i igra se veoma brzo. Kad mi neko kaze da je to zajebancija ja mu kazem da dodje da proba da udari par lopti cisto da vidi koliko je "lako" igrati stoni tenis. Kada takvi dodju i probaju, udarim im par brzih lopti i spinova koje ne mogu ni sa rukama da uhvate a kamoli sa reketom pa se onda ja njima smejem... :D
spinmaster
 
Postovi: 186
Pridružio se: 31.05.2012, 15:11
Reket: Butterfly Schlager Carbon OFF+ (FL)
FH:Tenergy 05 2,1mm
BH:Tenergy 05 2,1mm

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod cosmicphunk » 03.04.2014, 22:03

spinmaster je napisao:Smeju se zato sto nemaju pojma kako je stoni tenis sport uopste, veoma komplikova i tezak i igra se veoma brzo. Kad mi neko kaze da je to zajebancija ja mu kazem da dodje da proba da udari par lopti cisto da vidi koliko je "lako" igrati stoni tenis. Kada takvi dodju i probaju, udarim im par brzih lopti i spinova koje ne mogu ni sa rukama da uhvate a kamoli sa reketom pa se onda ja njima smejem... :D


+1
cosmicphunk
 
Postovi: 14
Pridružio se: 17.02.2012, 00:24
Reket: Butterfly Michael Maze OFF
fh: Butterfly Tenergy 05 (max)
bh: Tibhar Evolution FX-P (max)

Re: Zasto se amateri smeju dok igraju stoni tenis?

Postod Jovan » 03.04.2014, 23:06

Ljudi se zabavljali i smejali međusobno, ovo je stara tema, nisu se smejali nikome od "majstora".
Nisu se smejali ni začetniku ove teme.
Pitanje je bilo druge vrste. Pročitajte redom.
Uvek mi je lepša slika kada se suparnici smeju nego kada se nerviraju i svađaju. Pa ma koliko slabo ili dobro igrali.
Vama svaka čast... ali vaša iskustva bi bila primerena na pitanje: zašto se amateri smeju našem (vašem) stonom tenisu? Ili stonom tenisu kao sportu.
Sve u svemu - da nismo džaba krečili? :D
Jovan
 
Postovi: 126
Pridružio se: 23.05.2011, 21:13

Prethodni

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju

cron