Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Generalne teme o stonom tenisu.

Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod Jovan » 06.06.2014, 12:15

Sa najboljom namerom iznosim predlog da se korektnije predstavlja oprema u berzi.
Malo-malo pa vidimo u naslovu "novo drvo, nove gume", a onda ispadne: gume isečene, igrano 2, 5 ili desetak sati, igrano nekoliko treninga (ponegde i nekoliko meseci); pa: bile su velike, ali se malo skupile posle lepljenja, gricnute ovde-onde (hoće to kad su gume nove, nekorišćene :D ), itd. A drvo: novo, udareno samo par puta, a drška uprljana od znoja...
Moglo bi se reći: malo korišćena oprema, samo isprobana oprema, i sl. - jer sve ono gore nabrojano nije novo.
Neki su sasvim iskreni u predstavljanju opreme, to pozdravljam, ali naslov privlači čitanje posta, a u njemu posle bude sve drugačije.
Jovan
 
Postovi: 126
Pridružio se: 23.05.2011, 21:13

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod Milan » 06.06.2014, 20:03

Jovan je napisao:Sa najboljom namerom iznosim predlog da se korektnije predstavlja oprema u berzi.
Malo-malo pa vidimo u naslovu "novo drvo, nove gume", a onda ispadne: gume isečene, igrano 2, 5 ili desetak sati, igrano nekoliko treninga (ponegde i nekoliko meseci); pa: bile su velike, ali se malo skupile posle lepljenja, gricnute ovde-onde (hoće to kad su gume nove, nekorišćene :D ), itd. A drvo: novo, udareno samo par puta, a drška uprljana od znoja...
Moglo bi se reći: malo korišćena oprema, samo isprobana oprema, i sl. - jer sve ono gore nabrojano nije novo.
Neki su sasvim iskreni u predstavljanju opreme, to pozdravljam, ali naslov privlači čitanje posta, a u njemu posle bude sve drugačije.


Imao sam iskustva na ovom forumu da je čovek u postu napisao da je gumom odigran samo 1 trening a kada mi je stigla guma zaprepastio sam se jer je bila neupotrebljiva, njom je bilo igrano sigurno godinu i više. Taj član se potpisivao kao balsa i iz Nove Varoši je. Naravno, podržavam tvoj predlog za detaljniji opis!
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod Dacha011 » 06.06.2014, 20:31

+1
I ja sam imao slicna, losa iskustva...
Dacha011
 
Postovi: 15
Pridružio se: 02.10.2013, 16:25
Lokacija: Bgd
Reket: OSP Ultimate Uni3CRW
fh: tibhar evolution el-s
bh: victas v>15 limber

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod ivan » 07.06.2014, 18:40

Postoje teme feedback + i feedback- na forumu Berza pa tamo mozete procitati s kim su ljudi imali losa/dobra iskustva. Dalje, kad kupujete polovnu opremu svakako kontaktirajte prodavca i trazite sliku.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod First » 07.06.2014, 22:31

Ivane, Feedback +/- bi trebalo da stoji u Berzi na vrhu stalno, kao "lepljiva" tema, da ljudi ne bi bauljali po Berzi, jer ima puno oglasa...
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod Laki » 08.06.2014, 07:25

First je napisao:Ivane, Feedback +/- bi trebalo da stoji u Berzi na vrhu stalno, kao "lepljiva" tema, da ljudi ne bi bauljali po Berzi, jer ima puno oglasa...


+1

Bravo za predlog.

Vrlo je komplikovano naci feedback od svih onih oglasa. A kad u pretragu ukucas "feedback" dobijes sve postove gde se spominje ta rec, samo ne temu. Onda moras u naprednu pretragu, pa onda... :scratch: ... znaci jos jednom: odlican predlog.
Laki
 
Postovi: 87
Pridružio se: 24.05.2013, 13:12
Lokacija: Nis
Reket: Butterfly Viscaria
FH: Tibhar Evolution MX-P
BH: Tibhar Genius Sound

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod pepi357 » 08.06.2014, 13:16

Ja sam to predlagao još kad su pokrenute feedback teme, na par drugih foruma gde sam aktivan tako stoje, i još uvek mislim da je to dobar predlog jer ovako odu bestraga gde novi članovi nema šanse da ih nadju..
Korisnikov avatar
pepi357
 
Postovi: 48
Pridružio se: 28.12.2012, 21:08
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Andras Podpinka Powertex OFF +
FH: Tibhar Evolution MX-P max
BH: Tibhar Evolution MX-P max

Re: Korektno predstavljanje opreme (nove i polovne)

Postod ivan » 09.06.2014, 09:29

Evo stavio sam da budu lepljive. Inace u pretrazi se te dve teme vrlo lako nalaze, samo izaberes opciju pretrazivanja naslova teme, a ne sadrzaja.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel


Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju

cron