Povreda ramena

Generalne teme o stonom tenisu.

Povreda ramena

Postod Milan » 17.07.2013, 12:43

Igram stoni tenis par godina, i prvi put mi se desilo da se povredim u toku igre. Sinoć sam igrao sa dva prijatelja i nakon jednog dobrog forhend spina osetim izuzetan bol u desnom ramenu. Kao da mi je neko zabio ekser kada hoću da povučem. Šta da radim? Dajte mi neki predlog kako da brzo prevaziđem ovaj problem?

P.S. Ovo će izgleda da mi odloži odlazak u BG za sledeću nedelju, a baš sam planirao da se u subotu oprobam u Višnjici, ali neka, tu su sledeća sreda i subota... :(
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Povreda ramena

Postod Nemanja23 » 17.07.2013, 13:20

Nemam pojma kakva je povreda i sta je u pitanju,ali verovatno nije nista ozbiljno ako imas onu rakiju sa mentolom namazes ugrejes to mesto odes da spavas tako par noci,eventualno neka blaga masaza i trebalo bi brzo da prodje,tako sam ja barem radio posle povreda koje sam dobijao na velikom tenisu i hvala Bogu,uz ovaj "tretman" uvek je brzo prolazilo.
Nemanja23
 
Postovi: 40
Pridružio se: 17.10.2012, 23:45

Re: Povreda ramena

Postod Milan » 17.07.2013, 15:14

Ja obično nikad ništa ne mažem i povrede od bilo čega brzo prođu, ali ovog puta bih morao. Imam konjsku mast koju svako preporučuje i nju ću namazati, pa se javljam da kažem kako mi je! :) Hvala!
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Povreda ramena

Postod ivan » 17.07.2013, 15:36

Nemoj sad da smisljas izgovore, bolje reci da si se uplasio :D

Pre par godina sam gadno pao na skijanju pravo na rame i osetio otprilike isti takav bol. 9 meseci me bolelo, isao sam na struju, ultrazvuk, mazao konjskom i bar sa jos tri necega, na kraju cuo za narodni lek sa kuvanim gavezom i mlekom, probao i to, ali nikakve koristi od svega. Prolazilo je po malo samo od sebe, posle nekih 9 meseci nisam vise primeciovao bol.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Povreda ramena

Postod Milan » 17.07.2013, 15:40

Nemoj bre da me plašiš, ko će da pauzira 9 meseci?! :D Upravo sam pitao komšiju kako bi mogao da mi pomogne, a on mi je rekao ''Klin se klinom izbija!'' Kaže da idem opet da igram i da trpim malo sve te bolove i kaže da će proći za 1 dan... Ja ne bih da ga poslušam! :O
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: Povreda ramena

Postod dr.vladan » 17.07.2013, 16:09

Obzirom na opis i verovatan intenzitet pokreta mislim da je reč o lakšoj povredi, moguće da je samo oštećenje nekog pojedinačnog mišićnog vlakna. Verovatno samo mirovanje od par dana bude dovoljno.Možeš koristiti sve mazalice sa kamforom, one koje "greju"...
dr.vladan
 
Postovi: 74
Pridružio se: 30.06.2011, 22:31
Reket: Head YT Speed IG Elite tenis
Gewo Senta drvo
fh Andro Hexer
bh Btf Tackiness

Re: Povreda ramena

Postod Milan » 17.07.2013, 16:11

Hvala na savetu! :)
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac


Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron