Registrovao sam klub za takmicenje u Beogradskoj ligi

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Registrovao sam klub za takmicenje u Beogradskoj ligi

Postod profesionalac » 16.06.2014, 19:05

Steta.znam kako je to kad se udje sa velikim ambicijama u osnivavanje kluba a zavrsi se velikim razocarenjem.
STK Nestrus - Vitkovac
profesionalac
 
Postovi: 440
Pridružio se: 04.10.2011, 18:38
Lokacija: Aleksinac
Reket: drvo : andro super core cl off+ - 66 grama
fh : rakza 7
bh: andro rasant turbo

Re: Registrovao sam klub za takmicenje u Beogradskoj ligi

Postod ivan » 16.06.2014, 19:37

Ma nije velika ni steta ni razocarenje. Nisu ni ambicije bile prevelike, onako, realne. Klub sam vratio prethodnom vlasniku, a rezultatima nisam preterano razocaran, jednostavno bilo je jacih protivnika u ove tri sezone. Prve sezone smo se klali za ulazak u plej of, ali za malo nismo uspeli, druge je nasa liga bila sastavljena sa onom iznad, i tu smo se dobro borili, sve do poslednja tri kola kad sam promenio gume (jer su prethodne redovno otpadale i nikako da ih zalepim, a odgovarale mi), trece smo isto solidno krenuli, a onda ja promenio drvo i lagano gubim od onih koje sam ranije lagano dobijao... Uglavnom su rezultatske krize i neocekivani porazi dolazili kad sam ja menjao gume ili drvo, pa onda ne mogu nikoga da pobedim mesec dana, al eto izvukao sam nauk, sad cu da menjam opremu iskljucivo izmedju dve sezone. A mozda ni tad. Ok, mozda ako bas naleti nesto zanimljivo... :)
Nezgodan je sistem domacin-gost. Cesce se igra a po manje. Hocu da mi stoni tenis bude hobi i da se igram, a ne da razmisljam hocu li skupiti ekipu za sledeci mec.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Registrovao sam klub za takmicenje u Beogradskoj ligi

Postod ivan » 16.06.2014, 19:45

Moso je napisao:
ivan je napisao:I tako...nakon 3 godine shvatio sam da mi treba bolji mobilni od ovog 1-dinarskog, pa cu morati da prekinem finansiranje kluba.
Ako nekoj ambicioznijoj ekipi u bg regionalnoj ligi fali igrac - prikljucio bih se.



Ako nakon tri godine jos uvek vazi tvoja prva recenica iz ovog topic-a :

ivan je napisao: (osim bolnog prihvatanja cinjenice da ne znam da igram, ali to se trudim da potisnem) :D


siguran sam da ce se veoma brzo javiti kapiten neke ambiciozne ekipe :D :grin: :mrgreen: :wave:


ha, ha , ha, samo se salim Ivane, sve najbolje, poz. :wave:

To ti je relativno, za Zhanga, nemam pojma, a za one koji nemaju pojma - igram ko Zhang :D
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Registrovao sam klub za takmicenje u Beogradskoj ligi

Postod Sale » 16.06.2014, 20:38

Stojim i tapsem,probao si,zabavio se ,borio sa vetrenjacama,bilo je svega.Puno srece sa zeljom da sa sledecom ekipom i osvojis nesto.
Korisnikov avatar
Sale
 
Postovi: 551
Pridružio se: 18.02.2011, 00:04
Lokacija: Borča
Reket: tbs
bh 05 1.9
fh 05fx 2.1

Prethodni

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron