Predstavljanje članova

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Predstavljanje članova

Postod eyepop » 07.12.2014, 12:38

Pozdrav svima.
Zovem se Miloš, živim i radim u NS (hemičar sam), '79. sam godište i pikam rekreativno od 2007/08. godine. Oženjen sam i trenutno nemam dece. Žena mi je divna i razume i podržava moju opsesiju stonim tenisom. Navukao sam se trajno 2011. i od tada više ne sparingujem samo na poene već se trudim da treniram i to što više i što bolje mogu. Trenutno igram u amaterskoj stonoteniskoj ekipi Senectus, u ovom momentu se takmičimo u Restlins 3 (krenuli smo 2011. godine sa dna tj. Restlins 5) i NSL gde učestvujemo kao ekipa PMF Sindikat. Sa mnom u obe ekipe inače igra i forumaš vucke (on nam je kapiten, prvi reket, duhovni guru i inače je moj prijatelj i najbolji sparing-partner). Dešnjak sam i s početka sam imao agresivnu igru sa stola, s puno snage a nula mozga, međutim u poslednje vreme, otkako sam počeo da otkrivam čari topspina, hvatam sebe kako se polako udaljavam od stola i ublažujem stil, a i opremu ću verovatno prilagoditi tome kad se završi sezona. Uglavnom sam samouk, imao sam kao klinac malo podučavanja od strane svog ćaleta međutim to je prekratko trajalo pošto sam bio mali, glup, razmažen i nestrpljiv a on nije bio tiranin, tako da sam u principu kasno počeo ovim da se zanimam (otud i naziv "Senectus"). Kada me je međutim virus pod stare dane ipak sustigao (dakle presudne 2011. godine), dobio sam veliku pomoć prvo od svog druga Ljube koji je portir na Poljoprivrednom faksu (tamo su tada imali opasan Butterfly sto) koji mi je uvek dozvoljavao da igram iako lično nemam veze sa tim fakultetom, a zatim i od Saleta (forumaš refleks) s kojim sam trenirao te prve sezone. Sledeće godine sam preko leta trenirao kod Đorđa Beljanskog, trenera STK Radnički, što mi je neizmerno pomoglo. Kasnije sam počeo sam da smišljam svoje treninge (for better or worse), koristeći uglavnom robota iz Pardona. Tu su mi prvo LucicNS a onda i novi vlasnici izašli u susret i večno sam im zahvalan na tome.
Pored igranja volim i da gledam stoni tenis i srećan sam što trenutno u NS postoji čak 6 superligaških ekipa, dakle imam privilegiju da svake nedelje mogu da uživam u majstorijama nekih od najboljih domaćih igračica i igrača.
Takođe, vodim relativno mlad i zasad redovan blog o našim dogodovštinama u ligi.
Pozdrav svima još jednom i samo pičite!
Korisnikov avatar
eyepop
 
Postovi: 28
Pridružio se: 19.12.2011, 12:45
Lokacija: Novi Sad
Reket: DONIC Waldner Senso Carbon
DONIC Acuda P2 (max)
XIOM Vega Europe (1,8 mm)

Re: Predstavljanje članova

Postod LucicNS » 10.12.2014, 10:05

eyepop je napisao:Tu su mi prvo LucicNS a onda i novi vlasnici izašli u susret i večno sam im zahvalan na tome.


Dovoljno je i to što si ostao stonoteniski fan. Meni bolja zahvalnost ne treba. :)
LucicNS
 
Postovi: 514
Pridružio se: 01.08.2011, 21:08
Lokacija: Novi Sad
Reket: Drvo: TTS Tesla OFF++
FH: Butterfly Tenergy 05 max
BH: Donic Pirahna 0X

Re: Predstavljanje članova

Postod Reljko » 22.12.2014, 15:08

Pozdrav svima,zovem se Relja i imam 15 godina.Kao mali sam igrao stoni tenis i onda jedno vreme prestao,ali sad vec nekih 6 meseci redovno igram.Zavrsavam osmi razred i zelja mi je da upisem medicinsku skolu.Eto nesto ukratko o meni :)
Reljko
 
Postovi: 4
Pridružio se: 20.12.2014, 21:17

Re: Predstavljanje članova

Postod eyepop » 29.12.2014, 16:03

LucicNS je napisao:Dovoljno je i to što si ostao stonoteniski fan. Meni bolja zahvalnost ne treba. :)

:thumbsup:
Korisnikov avatar
eyepop
 
Postovi: 28
Pridružio se: 19.12.2011, 12:45
Lokacija: Novi Sad
Reket: DONIC Waldner Senso Carbon
DONIC Acuda P2 (max)
XIOM Vega Europe (1,8 mm)

Re: Predstavljanje članova

Postod brxa » 24.01.2015, 19:34

Pozdrav svima.

Zovem se Goran i rekreativno igram stoni tenis 10-ak godina.
brxa
 
Postovi: 5
Pridružio se: 15.06.2013, 17:07

Re: Predstavljanje član

Postod parabolis » 05.03.2015, 13:05

Pozdrav, ja sam parabolis, igram tenis vec desetak godina, inace sajt je super, ima gomilu izvanrednih informacija....samo napred....
parabolis
 
Postovi: 21
Pridružio se: 23.05.2013, 19:00
Reket: Tsp balsa 5.5 fitter
Bh super 999t
Fh joola samba

Re: Predstavljanje članova

Postod Yoda » 20.03.2015, 23:10

Pozdrav, vidim da ovde ima dosta pravih poznavaoca stonog tenisa i dosta korisnih informacija pa resih da se pridruzim... inace sam rekreativac oduvek ali zadnjih godina nisam pipnuo reket, sto zbog obaveza sto zbog manjka ljudi koji igraju i sad resih da malo povratim i kondiciju i igru... polako ali sigurno ;) ... Pozdrav za sve clanove...
Yoda
 
Postovi: 3
Pridružio se: 19.03.2015, 23:54

Re: Predstavljanje članova

Postod Adrenalinac » 24.04.2015, 13:40

Pozdrav svim članovima i ljubiteljima stonog tenisa.

Da se predstavim, zovem se Ivan Damljanović, oženjen, otac dvoje dece, 1975 godište.
Inače se bavim računarima i računarskim sistemima kao sistem inženjer.

Stonim tenisom se bavim rekreativno, počev od ranog detinjstva, od 9e godine, promenio dosta stilova igre i različitih reketa, trenutno se navikavam na nešto brži reket od onih sa kakvima sam igrao.

U stonom tenisu zaista uživam, tako da imam utisak da mi je često neophodan, kao rekreacija, zadovoljstvo, ventil....

Pokušavam popraviti tehniku uz video kurseve i savete iskusnijih i tehnički potkovanijih prijatelja, ali kao primarni cilj ipak je rekreacija na prvom mestu.

Od kada sam otkrio Tnrg 05 pokušavam što više forsirati spin u svojoj igri, inače svrstavam sebe u ALL igrača.

Živim u stanu, ali ako se ikada preselim u kuću sto za stoni tenis će biti obavezan, a do tada :-) igram na Banjici uglavnom ponedeljkom i sredom, povremeno 11 April, kao i u novootvorenoj sali na Altini kada imam s kim (blizu kancelarije je).

Beznadežno zaražen stonim tenisom
Живот је оно што нам се дешава док правимо друге планове
Korisnikov avatar
Adrenalinac
 
Postovi: 1
Pridružio se: 23.04.2015, 12:53
Lokacija: Београд, Вождовац
Reket: drvo: Joola K4
Fh: BTY Tenergy 05
Bh: Andro Hexer+

Re: Predstavljanje članova

Postod snindza » 28.04.2015, 08:50

Pozdrav :wave:

Iz NS sam. Trenirao sam 7 godina do daske, znači liga i turniri. :thumbsup: Kvalifikovao bih sebe kao ofanzivnog štopera, mnogo spinova i štopovanja, ali onih dana smo morali znati sve, pa sam prilagodljiv. ;) Bio sam igrač za 4+, 5- ocenu. Par medalja, mnogo nezaboravnih mečeva i lepog druženja. :thumbsup: Kada se generacija osula, prestao sam trenirati, jer nije bilo sa kim. :no:

Kako god, ping pong je deo mene i volem ga. :cool: Igram rekreativno, kada stignem, opušteno, sa amaterima i odgovara mi. Ima to svog šarma. U početku me svi deru, a kada se prisetim svega, 21-2 u proseku za mene. :clap: Ali svi znamo da je drugarstvo i treće poluvreme mnogo važnije od rezultata. ;)

Igrao sam sa istim reketom i gumama sa kojima sam i trenirao. Malo prelepim univerzalnim lepkom i kao Valdner. :rotfl: Do sada. :cry: Raspale se gume, a vala i vreme im je. :scratch: Zato sam se i pridružio forumu, jer vidim iz pročitanih postova da se sve oko opreme mnogo promenilo. :swoon: Malo ću da se raspitam, a možda nešto i pazarim. :grin:

Super je što postoji ovakav forum, sve pohvale na dosadašnjem radu i sve najbolje u budućem radu. :)

Toliko od mene. :wave:
Ko meni ping, ja njemu pong.
snindza
 
Postovi: 3
Pridružio se: 27.04.2015, 21:38
Lokacija: NS
Reket: Drvo - Nepoznatog porekla
Gume - Trenutno bez guma

Re: Predstavljanje članova

Postod dzogi » 04.05.2015, 22:37

Pozdrav svim ljubiteljima stonog tenisa!
Zovem se Goran Djordjevic, rodjen 1972 god. u Vranju.
Clan sam STK TOP SPIN iz Vranja
Stoni tenis sam poceo da igram davne 1985 godine, pauza je usledila od '93g.do 2005g. Od tada aktivno 4 puta nedeljno.
dzogi
 
Postovi: 8
Pridružio se: 24.03.2015, 14:40

PrethodniSledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju

cron