ponasanje igraca u igri

Generalne teme o stonom tenisu.

ponasanje igraca u igri

Postod jbgwtf » 23.12.2012, 18:39

Neko se raduje svakom poenu, neko se nervira kad promasi, neko baca reket i divlja , neko se sledi... kako se vi ponasate?, kakvo ponasanje je normalno ?
ja npr. prosle sezone sam imao neverovatnu tremu posto mi je bila prva i posle svakog poena sam se radovao, kao i svi moji protivnici "toooo", zaboravljao sam na peskir , a kad neko pre mene pridje to me je izbacivalo iz takta, a posle svakog promasaja sam pricao sam sa sobom ili sam se mrstio..
ove sezone, odigram mec i ne ispustim ni jedan zvuk, cak mislim da izraz lica menjam samo kad se brisem peskirom po licu, jedini prikaz emocija mi je bio u zadnjem kolu kad sam pogodio svinju i protivnik se iznervirao onda sam se nasmejao(poceo sam o tome da razmisljam) tad sam imao 2:1 i 8:5 , posle toga sam izgubio 11:8 i sledeci set sam osvojio 3 poena :banghead:
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Re: ponasanje igraca u igri

Postod ivan » 23.12.2012, 21:49

Svoj nivo igre smatram prilicno smesnim da bih se nesto radovao i bodrio, jer uglavnom zavisim od gresaka pritvnika, kolko se secam dvaput u zivotu sam viknuo 'Asaa!' (uvek mi je bila simpaticna ona japanska buba-san iz Eustahija Brzica) nakon pobede nad boljim od sebe. Inace su mi smesni i vecina ljudi koji nisu mnogo dobri a drekenjaju se okolo nakon svakog poena. A kad omasim onda psujem sebe redovno posle svakog poena, kad promasim balon ne mogu vise da serviram, a kad promasim nekoliko balona za redom onda razbijem reket i predam mec.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: ponasanje igraca u igri

Postod Vladojica » 23.12.2012, 22:27

ivan je napisao:Svoj nivo igre smatram prilicno smesnim da bih se nesto radovao i bodrio, jer uglavnom zavisim od gresaka pritvnika...


Ja svoj nivo igre smatram toliko smesnim da se, bas naprotiv, radujem svakom osvojenom poenu, jer se on takoreci protivi zakonima logike, i treba ga proslaviti glasno i strasno :D, jos ako krenem da se zezam sa protivnikom, zezanju nikad kraja :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: ponasanje igraca u igri

Postod ivan » 23.12.2012, 22:30

...al zasad se uglavnom protivnici zezaju s tobom. Ti si ipak maskota foruma, tebi je sve dozvoljeno.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: ponasanje igraca u igri

Postod Vladojica » 23.12.2012, 22:41

Samo da udjem u trening, i sve ce da legne na svoje mesto. :D Nasao sam video trening Carl Prean-a, moje novo tajno oruzje :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: ponasanje igraca u igri

Postod djordjestanic » 24.12.2012, 01:19

O to je bio dobar igrač, mislim da je imao super anti na bekendu ali je forhendom polivao jako dobro.

Ima par spektakularnih poena protiv Waldnera...

E, Vladojice kada bi taj stil gajio bio bi vrhunski forumski igrač.
https://www.youtube.com/user/joes021 - puno mečeva veterana i Restlins lige
https://cryptolandscout.com/ - Crypto trading tool for Binance (mojih ruku delo)
https://www.freewebsitestudio.com/ - program za pravljenje web stranica (mojih ruku delo)
Korisnikov avatar
djordjestanic
 
Postovi: 1700
Pridružio se: 13.06.2011, 22:26
Lokacija: Novi Sad, Serbia

Re: ponasanje igraca u igri

Postod Milan » 24.12.2012, 08:05

Ne verujem da se bilo ko na forumu dere više (glasnije) od mene posle osvojenog poena. Milantra sa foruma je juče u Kruševcu bio svedok. Promukao sam je*ote! Ne vičem samo kada za protivnika imam baš slabijeg od sebe, ali takve situacije su retke.

P.S. Vičem i na treningu u mečevima sa drugarima... :doh:
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Re: ponasanje igraca u igri

Postod Milan berkut » 24.12.2012, 10:08

Moja malenkost kad uzme poen - cuti . . . a kad promasim "zicer" salom odzvanja - Radosevicuu koonjuuuu :doh: . . . i tako susedi za stolovima a i prisutni ostali . . . a vrlo verovatno i slucajni prolaznici napolju . . . imaju "prijatan" utisak da te divne zivotinje i stoni tenis igraju :bye:
Milan berkut
 
Postovi: 99
Pridružio se: 16.04.2012, 20:55
Lokacija: Kucura
Reket: NITTAKU Latika
Fh - Nittaku Renanos Hold
Bh - Nittaku Fastarc G-1

Re: ponasanje igraca u igri

Postod ivan » 24.12.2012, 10:19

mislim da nema lepseg osecaja nego kad igram protiv nekog drekavca koji stenje cak i kad odigrava pimpl i kad ga namlatim i onda se ucuti i nekako smanji pred kraj meca, ko pokisao mis.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: ponasanje igraca u igri

Postod Milan » 24.12.2012, 10:30

ivan je napisao:mislim da nema lepseg osecaja nego kad igram protiv nekog drekavca koji stenje cak i kad odigrava pimpl i kad ga namlatim i onda se ucuti i nekako smanji pred kraj meca, ko pokisao mis.


:good:
Hello stonoteniseri :)
Milan
 
Postovi: 721
Pridružio se: 16.06.2012, 16:10
Lokacija: Kruševac

Sledeća

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju

cron