Vracanje na pravi put :D

Generalne teme o stonom tenisu.

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod Vladojica » 14.09.2012, 18:03

Slika

:D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod First » 14.09.2012, 19:03

Jel ovo radjeno u Photoshop-u? :grin:
Korisnikov avatar
First
 
Postovi: 1395
Pridružio se: 02.03.2011, 01:50
Lokacija: Beograd
Reket: Drvo: Butterfly Timo Boll Spirit
Gume: Butterfly T05 1.9mm
Butterfly T05fx 1.9mm

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod Vladojica » 14.09.2012, 20:13

Haha, nije, to je vektorska grafika u Paintu :D. Vektorsku grafiku mozes prepoznati po ovo strelici na kraju isprekidane linije :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod grof.58 » 14.09.2012, 20:33

zdravo Vladojica!
a jesi li čuo ili probao travu ox LION CLAW , SPINLORD DONERGLANZ.Ja igram trenutno sa GLOBE MO WANG II a postoji i GLOBE MO WANG. imaš tu još i dobre trave kao što su TSP CURL P1 ili zadnja nova TSP CURL P4 CHOP. Poznam kolegu koji igra sa TIBHAR GRASS D TECS i kaže da je jako dobra. Imaš tu još puno drugih trava , jedna od njih je isto tako zanimljiva XIYING 979 OX.

Pozdrav!
grof.58
 
Postovi: 34
Pridružio se: 23.07.2012, 16:12

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod Vladojica » 14.09.2012, 20:44

Au, covece, pa ti ko da poznajes Fadila Olgunera :D Ovo bi i on napisao :D
Cuo sam za te trave, i cuo sam da su zeznute, a dozvoljene, izuzetno bi me zanimalo da probam Mo Wang II, i Dornenglanz, i DTECS, ali ruku na srce, sve je to dozvoljeno i nije to to, osim ako ga ne izlozis nekoj modifikaciji, prema specijalnim druidskim receptima :D.
Koliko kosta Mo Wang II i kako si je nabavio, bas nisam ocekivao da bi neko kod nas mogao da ima tu gumu, a i mislim da kosta nekih 50 evra sto je previse... U ovu grupu koju si nabrojao ja bih dodao i Kokutaku Tulpe 911, stvarno moze sa njom da se igra slicno kao sa zabranjenima, ali nije to to ipak, previse reaguje na spin i odskace, za Bindru mi ipak treba Scalpel :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod Vladojica » 14.09.2012, 20:46

Inace danas sam pazario nova udarno - propadajuca ubojna sredstva i video sam Moniku Molnar, mozda je to neki znak :D
"The dark side of the Force is a pathway to many abilities, some considered to be.. unnatural."
Korisnikov avatar
Vladojica
 
Postovi: 2015
Pridružio se: 16.02.2011, 13:28
Lokacija: Beograd
Reket: Tibhar Defense Plus
FH: Joola Phenix
BH: Dr Neubauer Super Block OX

Re: Vracanje na pravi put :D

Postod grof.58 » 15.09.2012, 11:12

Zdravo Vladojica!
Odgovaram ti na tvoje pitanje za gume koje te zanimaju.MO WANG II ima deblje prištiče i bolju kontrolu i veči faktor zeznute povratne loptice a košta bez poštarine oko 15 eura. Ako uzimaš bilo koju travu , najbolje je da su crvene boje jer na forumima piše da su trave te boje za 20 % bolje od crnih. MO WANG I su iste dužine prištiči . samo ne toliko široki kao kod dvojke . Igrao sam sa Kokutaku ali mi nije bila ništa naročito. DONERGLANTZ je jako interesantna guma,slična MO WANG I ali ima veči učinak zeznutog faktora, zajebana. Samo sa svakom travom moraš da odigraš više partija da vidiš koja ti bi odgovarala jer kad sam probao prvi put DONERGLANTZ sam mislio da je bez veze ali nije baš tako poslije bilo. Jako dobra a jeftina guma je i GIANT DRAGON THALON SPECIAL OX ili 0.5 (stane 12 eura ). Nju imam na rezervnom reketu.
Pitaj , kaj te još zanima pa ču ti odgovoriti drage volje, jer o travama i softovima skoro sve znam jer igram s njima celi život (54 god.)
Ja ti igram penholdera stil, na forhendu imam PALIO FLYING DRAGON max ( crna ) a na bekhendu GLOBE MO WANG II (normalno, crvena )
Rezervni reket FH GIANT DRAGON 8228 A, a BH , GIANT DRAGON THALON SPECIAL OX
grof.58
 
Postovi: 34
Pridružio se: 23.07.2012, 16:12

Prethodni

Povratak na Opšte teme

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju