Jel ima smisla uvodjenje cinova?

Teme u vezi sajta i foruma, izmene, pitanja, problemi.

Re: Jel ima smisla uvodjenje cinova?

Postod ivan » 12.10.2011, 11:08

Malo sam promislio i mozda ti cinovi nisu najbolje resenje. Da stavim po broju postova - nije najbolje resenje. Da uvedem glasanje - to je tek opasno, doci ce do manipulacije glasackog tela, kao i na svakom glasanju. Rejting lista je relativno merodavna stvar, ali to je tek u povoju.
Jedino sto bi doslo u obzir je mera neizlecivosti stonoteniskog virusa kod clana, a koja je vrlo srazmerna broju postova.
Great minds discuss ideas, average minds discuss events and small minds discuss other people
ivan
 
Postovi: 3839
Pridružio se: 13.02.2011, 14:53
Lokacija: Beograd
Reket: Korbel

Re: Jel ima smisla uvodjenje cinova?

Postod zvezdarac » 12.10.2011, 12:20

A mera zaraženosti stonim tenisom?
-Inficiran
-Razvila se bolest, akutan slučaj
-Hroničan
-Metastazirao
Ili slično... Ovo je sirova ideja....
Kažu da mudrost dolazi s godinama. Sve sam više siguran da godine dolaze same...
Korisnikov avatar
zvezdarac
 
Postovi: 281
Pridružio se: 24.03.2011, 21:05
Lokacija: Zvezdara
Reket: BTY Matsushita PRO
FH: Victas VS402 Double Extra
BH: TSP Curl P1r

Re: Jel ima smisla uvodjenje cinova?

Postod dr.vladan » 12.10.2011, 13:01

Moj doprinos inficiranosti pingićem: inkubacija, latencija, manifestna bolest, aktivni hronicitet, pasivni hronicitet, akutizacija pasivnog......bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :write:
dr.vladan
 
Postovi: 74
Pridružio se: 30.06.2011, 22:31
Reket: Head YT Speed IG Elite tenis
Gewo Senta drvo
fh Andro Hexer
bh Btf Tackiness

Re: Jel ima smisla uvodjenje cinova?

Postod jbgwtf » 28.04.2015, 20:37

da ozivim temu :)
mislim da uvodjenje cinova tek sad ima smisla, zbog povecanog broja prodavca opreme koji se nikad nisu predstavili.. ranije smo bili malo i znalo se tacno ko je ko... sad se zbunjujem..
i da se kao uslov postavljanja oglasa postavi predstavljanje kako bi povecali sigurnost berze, npr. da berzi moze da pristupi samo onaj ko se predstavio...tako da se dobije 1 cin , a ostali da Ivan daje po svom nahodjenju ..koji ce da se ogledaju ne samo na obicnoj aktivnosti vec ina poznavanju stonog tenisa ili nekih drugih stvari poput poznavanja opreme, fizickih priprema, nacina treniranja, znanje u koriscenju materijala, dal je rekreativac ili clan kluba ...
STK Luznica - Babusnica
Korisnikov avatar
jbgwtf
 
Postovi: 608
Pridružio se: 07.12.2011, 06:06
Lokacija: Babusnica
Reket: TB Alc
fh: Tenergy 05
bh: Tenergy 80fx 1.9

Prethodni

Povratak na Sajt

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron